ПРО КОМПАНІЮ

Компанія "КОТРЕК" заснована в 2007 році. Наша компанія динамічно розвивається в сфері будівництва. Ми уважно стежимо і прислухаємося до всіх побажань своїх клієнтів і завжди відкриті для співпраці.
Cтандарти якості
Ми вимогливі до себе і до якості продукції, яку ми представляємо. Тому набуваючи у нас будівельні матеріали, ви завжди отримуєте щось більше, ніж просто товар. Ви отримуєте дбайливе обслуговування, професійні консультації наших менеджерів, суворе дотримання термінів поставки.
Цінова політика
Один з основних принципів нашої роботи - доступність якісних матеріалів. Завдяки постійному аналізу ринку будівельних матеріалів, оптимізації витрат і прямих поставок від виробників, ми робимо ціни максимально доступними для Вас.
Співробітництво
Сьогодні компанія «КОТРЕК» є офіційним дилером провідних європейських і світових виробників будівельних матеріалів: Cellfast (Польща), Baumit (Австрія), Gerard (Нова Зеландія), Katepal (Фінляндія), Vilpe (Фінляндія), Wkret-met (Польща), Roto (Німеччина ), Dockё (Німеччина), ТМ Колорит (Україна), Standartpark (Україна). Ми не зупиняємося на досягнутому - розвиваємо співпрацю з провідними виробниками будівельних матеріалів, впроваджуємо нові послуги для своїх клієнтів і прискорюємо терміни поставок.
Нам довіряють
Маємо великий досвід роботи в торгівлі будівельними матеріалами. Пропонуємо клієнтам тільки якісні будівельні матеріали. Своєчасна доставка продукції. Гнучка цінова політика. Стабільна довіра клієнтів і наших партнерів є для нас найкращим показником якості нашої роботи !!!