Baumit Elast FliesenKleber клей для керамічної плитки 25кг

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  0515.009

133.75.грн
   Клей для плитки Baumit Elast-FliesenKleber еластичний 25 кг - водо- і морозостійкий, еластичний, тиксотропний, модифікований, цементний клей для укладання облицювальної плитки з керамограніта розміром до 600х600 мм і водопоглинанням менше 1%, плитки з натурального і штучного каменю та керамічної плитки. Відповідає класу Ц.1.ЗК2 відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-126: 2011.

Застосування: Призначений для облицювання підготовлених недеформівних підстав плитками з керамограніта, натурального і штучного каменю, керамічної плитки, розміром не більше 600х600 мм, на мінеральні основи (бетонні, цементні). Для облицювання цоколів, балконів, терас, а також підлог з водяним підігрівом. Застосовується зовні і всередині будівель. Рекомендована товщина клейового шару 2-10 мм.

 

Увага! Непридатний для нанесення на: дерев'яні, металеві, полімерні поверхні і гіпсокартонні плити. Підготовка: основа повинна бути сухою, не промерз, міцним, здатним нести навантаження, очищеним від пилу, бруду, жирів, масел, залишків старої фарби. Неміцні ділянки поверхні видалити. Загальні рекомендації: Не працювати при температурі нижче + 5 ° С і вище 30 ° С, при впливі на поверхню під прямими сонячними променями дощу, сильного вітру або протягу. Вживати заходів для усунення впливу зазначених факторів.

 

Висока вологість повітря і низькі температури або різко змінюють погодні умови можуть значно збільшити час твердіння цементного клею. Не додавати в цементний клей добавки, які не рекомендовані виробником. Технічні характеристики вказані при температурі 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. При інших параметрах наведені характеристики можуть змінюватися.

Технічні дані:

 

(При температурі 20 ° С і відносній вологості повітря 60%)

Витрата води, приблизно: 5,75-6,0 л / 25 кг сухої суміші (230-240 мл / 1 кг)

Термін придатності, не менше: 120 хв.

Відкритий час, не менше 20 хв.

Час коригування, не менше: 15 хв.

Міцність зчеплення з основою, не менше 0,9 МПа

Рекомендована товщина клейового шару: 2-10 мм

Витрата клейової суміші: від 1,5 до 7,5 кг / м² в залежності від товщини клейового шару і розміру плитки

 

 

Свойства
ПодКатегорияНаСайте Клеевые смеси

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Теги: Baumit Elast FliesenKleber клей для керамічної плитки 25кг,