Baumit Kleber Edelputz фасадна штукатурка 25кг Баранець 1,5мм

  • Наявність:  На складі
  • Модель:  351

321.66.грн
   Мінеральна, високопаропроніцаемая, стійка до атмосферних впливів, не горюча, водовідштовхувальна, тонкошарова декоративна штукатурна суміш зі структурою Баранець. Використовується для ручного та механізованого нанесення. Зручна в застосуванні, екологічно безпечна.

Застосовується для захисту і влаштування декоративно-оздоблювального шару в системах теплоізоляції, а також по мінеральних основах. Для декоративного оздоблення зовні та всередині будівель. Поставляється в сухому вигляді, розфасована в мішки по 25 кг.
Вихід: зерно 1,5мм ~ 10 м2 / мішок

Також в продажу все необхідне для утеплення фасаду: утепплювачі (пінопласт, мінвата), клейова та армуюча суміш для утеплювача, кріплення, вуголки та профілі, фасадна армувальна сітка, грунтівка, фасадна фарба та ін.
Якщо у Вас виникли труднощі з розрахунком кількості матеріалів для утеплення фасаду, то ми допоможемо Вам розрахувати необхідну кількість матеріалів за вашим розмірами і кресленнями. При необхідності співробітники нашої компанії виїдуть на об'єкт і проведуть заміри (Житомир і область).
Також у нашій компанії є фахівці, які вміють правильно провести утеплення фасаду та монтаж комплектуючих.

Свойства
ПодКатегорияНаСайте Штукатурки/Краски

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!