РОЗРАХУНОК ТА МОНТАЖ

Якщо у Вас виникли труднощі із розрахунком матеріалів для покрівлі, водостічної системи, утеплення фасаду, сайдингу, софіту, то наші фахівці розрахують необхідну кількість матеріалів і підберуть оптимальні за ціною і якістю комплектуючі за вашими розмірами і кресленнями.

При необхідності фахівці нашої компанії виїдуть на об'єкт і проведуть заміри (Житомир та область). Також у нашій компанії є фахівці, які можуть правильно утеплити фасад і провести монтаж покрівельних матеріалів, водостічних систем, софіта та сайдингу.

 

Нижче наведені посилання, які допоможуть Вам розібратися як правильно самостійно провести розрахунок і монтаж матеріалів:

 

Монтаж водостічної системи Відео з монтажу водостічной системи

Ми пропонуємо усі необхідні комплектуючі для монтажу водостічної системи Bryza та Ines, для того щоб взнати діючи ціни на них перейдить в категорію "Водостічні системи".

 

Монтаж софіта

В нашому інтернет-магазині  в наявності софіт Bryza, для того щоб ознайомитись з діючими цінами на комплектуючі перейдіть в категорію "Софіт".

 

Монтаж металочерепиці

Ми пропонуємо нашим клієнтам металочерепицю різного профілю та з металу різної товщини і виробників. Дізнатися діючи ціни на металеву покрівлю можна в категорії "Металочерепиця"

 

Монтаж сайдінгу 

Різноманітність кольорів та форм стінового сайдингу DOCKE представлено в категорії "Стіновий сайдінг" , де можна подивитись діючи ціни на панелі сайдинга та комплектуючі.

 

Бітумна черепиця:

KATEPAL: Інструкція з монтажу м'якої покрівлі , Відео з монтажу м'якої покрівлі

DOCKE: Інструкція з монтажу бітумної черепиці 

В категорії "Покрівля" в асортименті пропонується бітумна черепиця  та комплектуючі до неї від виробників Katepal та Docke .

 

Утеплення фасадів:

Системи теплоізоляції Baumit Матеріали для утеплення фасадів

Перелік матеріалів для утеплення фасада з діючими цінами знаходиться в категорії "Фасадні матеріали"